- Conspectus
- Specificationes producti
- Quaestiones Frequentes
- Producta commendata
Conspectus
Specificationes producti
Res |
Detalia |
Modellum |
2026 GAC Trumpchi Yue 7 AWD Ultra Edition (PHEV) |
Condition |
Brand New, Factory-Fresh Stock |
Model Year |
2026 |
Typus Corporis |
Mid-Size 5-Door Rugged SUV (Boxy Off-Road Style), 5 Seats |
Motorium |
1.5T Plug-in Hybrid (Xingyuan GMC 3.0), Dual-Motor All-Wheel Drive |
Engine & Motor Parameters |
1.5L Turbo I4 (125 kW) + Front/Rear Electric Motors, System Combined Power 550 kW (748 PS) |
Transmissio |
2-Speed DHT |
Acceleration (0–100 km/h) |
4,2 secundae |
Battery & Electric Range |
CATL Qiyao 46 kWh Battery, CLTC Pure-Electric Range 261 km |
Consumptio Combustibilis et Intervalum Combinatum |
6,21 L/100 km (WLTC, Bateria Exhausta); Intervalum Combinatum CLTC 1 352 km |
Norma Combustibilis |
China National VI |
Cibus Tank Capacity |
60 L |
Dimensiones (L×W×H) |
5 045 × 2 004 × 1 916 mm |
Longitudo Rotarum |
2 900 mm |
Capacitatem Itineris Extra Vias |
Altitudo a Solum 180–270 mm (Suspensio Aeris Regulabilis), Angulus Accessus/Recessus 30°/33° (usque ad 33°/35° cum suspensio aeris), Profunditas Transitus Aquae 780 mm |
Capacitas sedentium |
5 Loci |
Specificationes producti
The 2026 GAC Trumpchi Yue 7 AWD Ultra Edition est primus vere asperus SUV GAC Trumpchi, et unus ex maxime disceptatis novis energiis in Sinis hoc mense. Revelatus est in Auto Exhibition Pechinensis 2026 et pretium eius publicatum est die 22 Septembris 2026; Yue 7 adquisivit plus quam 16 800 ordines intra 30 minuta post initium. Haec unitas est nova AWD Ultra Editio , configuratio summa, quae praebet negotiatoribus primum accessum ad robustum SUV principale GAC Trumpchi antequam proiecta sit diffusio transmarina ante finem anni 2026.
Yue 7 est impulsum a systemate hybridico plug-in proprio GAC Xingyuan GMC 3.0, quod coniungit motorem turbo-chargatum 1.5 litri (125 kW) cum motoribus electricis anteriori et posteriori ad efficiendum potestatem systematis combinatam 550 kW (748 PS) — satis ad cursus 0–100 km/h in tantum 4.2 secundis, numerus qui superat plerumque aemulos in eius classe pretii. Accumulator Qiyao CATL 46 kWh editionis Ultra praebet ambitum purae electricitatis CLTC 261 km, cum ambitu combinato usque ad 1 352 km et consumptione carburantis post exinanitionem accumulatoris tantum 6.21 L/100km (WLTC) — vere utilis tam ut vehiculum electricum cotidianum quam ut vehiculum pro itineribus longis in eodem vehiculo. Cum longitudine 5 045 mm et basi rotarum 2 900 mm, forma Yue 7 quadrata et clausa anterius imitatur linguam designis classicorum off-roaderum dum continet tamen apparatus vere modernos: differentialia mechanica anteriora et posteriora typi morsus (standard), plus clausura centralis energiae (tres clausurae in toto), suspensio pneumatica regolabilis quae dat altitudinem a terra 180–270 mm, angulos accessus et recessus 30°/33° (usque ad 33°/35° cum suspensione pneumatica), et profunditatem vadendi 780 mm.
Intus, Ultra Editio praebet GAC ADiGO 7.0 intelligentem cockpitem cum 1,1-metro panoramico display, Qualcomm QCM8838 chipset (communis inter infotainment et driver-assistance processing), ADiGO GSD systema advanced driver-assistance cum 192-line LiDAR, et unum-tactu electricam planam camaram conversionem (1,9 m) ad usus cauponarum, subvectam per 37 fabricae-reservatos puncta montagii accessoriorum. Cum Yue 7 sit prima GAC Trumpchi in segmento off-road rigoroso et modello speciatim elaborato pro campania globali nominandi, bene positus est ad mercatus Medii Orientis, Asiae Centralis et Americae Australis, ubi SUV robustae et familiares cum vera facultate off-road magnam habent postulationem — negotiatores qui cupiunt praeoccupare allocationem ante officialem launch transmarinam hortantur ut contacterent ad tractandum homologationem et tempora exportationis.
Quaestiones Frequentes
Q1: An emptiones in massa disponibiles sunt? pro negotiatores?
A9: Yes, we can help coordinate securing multiple units of the Yue 7 AWD Ultra Edition, or other trims in the lineup, for dealers planning ahead for export once the overseas version becomes available.
Q2: Is this a new or used vehicle?
A2: This is a brand-new unit, part of the initial launch batch of the AWD Ultra Edition, GAC Trumpchi's range-topping Yue 7 configuration.
Q3: What does the AWD Ultra Edition include that lower trims don't?
A3: The Ultra Edition is the top configuration, adding the largest 46 kWh battery, air suspension, and the full dual-motor AWD powertrain with 550 kW combined output, versus the lower-powered single-motor or smaller-battery trims below it.
Q4: Is the Yue 7 available for export yet?
A4: Yue 7 launchatus est in Sinis die 22 Septembris 2026; GAC Trumpchi declaravit versionem externam pro fine anni 2026 paratam esse. Negotiatores qui allocationem praecocem ante officialem diffusionem externam obtinere cupiunt, ad colloquium de homologatione et temporibus exportationis venire possunt.
Q5: Quae res hunc SUV idoneum faciunt ad mercatus off-road et terrarum asperarum?
A5: Hic vehiculum standarditer venit cum anteriore et posteriore clausuris differentialibus mechanicis, una cum centrali clausura energiae (tres clausurae in toto), suspensio aerea regolabilis cum usque ad 270 mm claritate a terra, fortibus angulis accessus/recessus, et profundo vadis 780 mm — vera apparatus off-road, non solum ornatus.
Q6: Quomodo systema hybridum plug-in operatur in usibus longi itineris?
A6: Accumulatorium Ultra Editionis, 46 kWh, 261 km purae electricitatis CLTC spatium praebet ad usum cotidianum, dum motor 1.5T spatium totale ad 1 352 km extendit, consumptio autem carburantis cum accumulatore exhausto tantum 6.21 L/100km est, quare longa itinera sine anxietate spatii administrantur.
Q7: Quale tecnologia di assistenza alla guida include la Yue 7?
A7: Utilizza il sistema ADiGO GSD di GAC, con 27 sensori, inclusa una LiDAR a 192 linee, basata sul chipset Qualcomm QCM8838; supporta la guida autonoma basata su navigazione nonché modalità di crociera autonoma fuoristrada.
Q8: Per quali mercati è particolarmente adatta la Yue 7 AWD Ultra?
A8: Grazie alla sua robusta componentistica fuoristrada, al pratico abitacolo da 5 posti per famiglie e all’elevata autonomia plug-in ibrida, risulta particolarmente indicata per Medio Oriente, Asia Centrale e Sud America, dove è elevata la domanda di SUV fuoristrada performanti e adatti alle famiglie.