2026 Li Auto L9 Ultra — новий повнорозмірний електричний SUV із збільшеним запасом ходу
- Огляд
- Огляд продукту
- Часті запитання
- Рекомендовані товари
Огляд
Характеристики товару
Пункт |
Деталі |
Модель |
2026 Li Auto L9 Ultra (EREV) |
Стан |
Брендово новий, заводський запас |
Модельний рік |
2026 |
Тип статури |
Повнорозмірний 5-дверний SUV, 6 місць (компонування 2+2+2) |
Потягова передача |
Електромобіль із збільшеним запасом ходу (EREV), повний привід із двома електромоторами |
Параметри генератора-екстендеру та електромоторів |
1,5-літровий турбомотор I4 із функцією збільшення запасу ходу (115 кВт) + два електромотори, загальна потужність системи — 330 кВт, максимальний крутний момент — 620 Н·м |
Прискорення (0–100 км/год) |
5,3 секунди |
Акумулятор та електричний запас ходу |
літій-нікель-марганець-кобальтова батарея ємністю 72,7 кВт·год, чистий електричний запас ходу за циклом CLTC — 420 км |
Витрата палива та загальний запас ходу |
6,3 л/100 км (цикл WLTC, при розрядженій батареї); загальний запас ходу за циклом CLTC — 1650 км |
Зарядка |
платформа 400 В, заряд від 10 % до 80 % за приблизно 10 хвилин (реальне випробування) |
Ємність паливного бака |
60 Л |
Розміри (L×W×H) |
5255 × 2000 × 1810 мм |
Колісна база |
3125 мм |
Обладнання для допомоги водієві |
AD Max 3.0: 1 лідар, 11 камер, 6 радарів із міліметровими хвилями, два чіпи NVIDIA Orin-X (508 TOPS) |
Кваліфікація місць для сидіння |
6 місць (компоновка 2+2+2) |
Огляд продукту
Ринок li Auto L9 Ultra 2026 року є топовою стандартною конфігурацією флагманського повнорозмірного SUV бренду Li Auto й моделлю, що закріпила репутацію бренду в преміальному сегменті сімейних SUV у Китаї. Нову версію L9 Ultra запущено 15 травня 2026 року — це найзначніше оновлення на сьогодні: акумуляторна батарея значно збільшена до 72,7 кВт·год, завдяки чому чистий електричний запас ходу за циклом CLTC зріс з 280 км у попереднього покоління до 420 км, а загальний запас ходу тепер становить 1650 км. Цей автомобіль — новий, із заводського запасу що надає закордонним дилерам безпосередній доступ до найпотужнішого великого SUV із подовженим запасом ходу від Li Auto.
Потужність надходить від перевіреної архітектури з подовженим запасом ходу компанії Li Auto: 1,5-літровий турбозаряджений двигун (115 кВт) працює виключно як бортовий генератор, тоді як два електродвигуни забезпечують усю тягу, що дає сумарну потужність системи 330 кВт і крутний момент 620 Н·м — цього достатньо для розгону від 0 до 100 км/год за 5,3 с, навіть попри снаряжену масу L9, що наближається до 2,8 тонни. Оскільки тепер більша акумуляторна батарея покриває більшість щоденного пробігу виключно за рахунок електроенергії, а 60-літрова паливна цистерна збільшує загальний запас ходу понад 1600 км, L9 Ultra усуває як тривогу щодо підзарядки, характерну для чистих ЕМ, так і обмеження запасу ходу, що стримують менші гібридні позашляховики. З довжиною 5255 мм і колісною базою 3125 мм це справді один із найбільших позашляховиків із подовженим запасом ходу на ринку, з шестимісною компоновкою 2+2+2, де дорослі вільно розміщуються в усіх трьох рядах сидінь — це ключова відмінність для великих сімей на ринках, де функціональність третього ряду часто є другорядним фактором у конкуруючих позашляховиках.
Кожен L9 Ultra оснащений комплектом системи допомоги водієві Li Auto AD Max 3.0, що базується на сенсорі LiDAR, 11 камерах і 6 радарах міліметрового діапазону, обробка яких здійснюється двома чіпами NVIDIA Orin-X з загальною потужністю обчислень 508 TOPS — апаратне забезпечення, що підтримує постійне вдосконалення через оновлення «over-the-air», значно перевершуючи можливості типових систем допомоги водієві у цьому класі автомобілів. Як флагманський повнорозмірний SUV для сімей від Li Auto, що вже довів свою комерційну успішність і отримав суттєво покращену батарею в цьому поколінні, флагманський SUV із подовженим запасом ходу для масового експорту особливо добре підходить дилерам у країнах Близького Сходу та Центральної Азії, де великі престижні сімейні SUV із справжнім шестимісним комфортом користуються високим попитом серед покупців, які не готові йти на компроміс у питанні простору.
Часті запитання
П1: Цей автомобіль новий чи б/у?
A1: Це абсолютно новий агрегат із поточного покоління комплектації Ultra, запущеного 15 травня 2026 року.
Q2: Що змінилося у цьому поколінні з батареєю?
A2: Ємність акумулятора зросла до 72,7 кВт·год — значно більше, ніж у попереднього покоління з меншим акумуляторним блоком, що збільшило чистий електричний запас ходу за циклом CLTC з 280 км до 420 км, а загальний запас ходу — до 1650 км.
Q3: Як працює система з подовженим запасом ходу (EREV)?
A3: Двигун 1,5T не приводить колеса напряму; він виступає як бортовий генератор, що заряджає акумулятор і живить електродвигуни за потреби, тоді як два електродвигуни забезпечують усю тягу, забезпечуючи рух, подібний до електромобіля, без будь-якого «страху перед недостатнім запасом ходу», характерного для чистих EV.
Q4: Який реальний запас ходу у чисто електричному режимі?
A4: Чистий електричний запас ходу за рейтингом CLTC становить 420 км — достатньо для того, щоб більшість власників могли повністю покривати свої щоденні поїздки на електричній тязі, а при довгих поїздках можна скористатися додатковим генератором, щоб загальний запас ходу перевищив 1600 км.
Q5: Як розташування на шість місць порівнюється з аналогічними великими SUV інших виробників?
A5: Конфігурація 2+2+2 в L9 Ultra розроблена так, щоб дорослі могли комфортно розміститися в усіх трьох рядах сидінь — це помітна перевага порівняно з конкурентними SUV, де третій ряд часто занадто тісний або призначений лише для дітей.
П6: Яке сучасне обладнання для систем допомоги водієві встановлено в комплектації Ultra?
В6: У ній використовується система AD Max 3.0 компанії Li Auto, що складається з 1 одиниці лідару, 11 камер і 6 радарів міліметрового діапазону, а також двох чіпів NVIDIA Orin-X, які забезпечують сумарну потужність обчислень 508 TOPS.
П7: У чому різниця між комплектаціями Ultra та Livis?
В7: Ultra — це стандартна флагманська комплектація; вища комплектація Livis додає кермовані задні колеса, платформу ультрабистрої зарядки на 800 В та унікальний зовнішній і внутрішній дизайн, що відповідає значно вищій ціновій категорії, при цьому основна силова установка й шасі залишаються такими ж, як у комплектації Ultra.
П8: Для яких ринків найбільш підходить L9 Ultra?
В8: З огляду на повнорозмірні габарити, справжній комфорт для шести осіб і технологію електромобіля з екстендованою дальністю, що компенсує недоліки інфраструктури зарядки, ця модель ідеально підходить для Близького Сходу та Центральної Азії, де попит на великі престижні позашляховики для сімей залишається стійким.
П9: Чи доступне оптове замовлення для дилерів?
A9: Так, ми можемо допомогти узгодити замовлення кількох одиниць Li Auto L9 Ultra для дилерів, які планують експортні замовлення.